• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

Koncert "Cohen i Kobiety" - mamy dla Was nową datę! - 28.05.2020

Koncert

Miło nam ogłosić, że już mamy dla Was nową datę koncertu Cohen i Kobiety!
Wszystkie bilety zachowują ważność i będą honorowane w nowym terminie.
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt  z bileterią, w której zostały zakupione bilety lub na bilety@musiccompany.pl

 --------------------------------------------------------------------------

„Cohen i Kobiety” wracają na scenę !

28.05.2020,godz.19
-----------------------------------------

„Cohen i Kobiety” - trasa koncertowa, która jesienią 2018 roku zelektryzowała polską publiczność, wraca na afisz. Na scenach Katowic, Krakowa, Warszawy, Szczecina, Gdyni, Poznania i Łodzi komplet publiczności oklaskiwał, cudowne kobiety, wspaniałe artystki, a przede wszystkim gwiazdy kilku pokoleń polskiej wokalistyki.

Każda z nich w swój własny i niepowtarzalny sposób zinterpretowała niezapomniane przeboje Leonarda Cohena, legendarnego kanadyjskiego barda i poety. We wrześniu mija 85. rocznica jego urodzin, a „Cohen i Kobiety” wracają na scenę.

-----------------------------------------

Każdy z koncertów to magiczne spotkanie z nastrojową i niepowtarzalną piosenką Leonarda Cohena, który stworzył swój własny, unikalny styl i klimat. Doskonale odnalazły się w nim gwiazdy i wspaniałe wokalistki: Anita Lipnicka, Natalia Kukulska, Paulina Przybysz, Grażyna Łobaszewska, Julia Pietrucha, Barbara Wrońska i Matylda Damięcka.

Każda z nich utworom Cohena dała coś z siebie, co w połączeniu z tekstami w przekładzie Macieja Zembatego i nieoczywistymi aranżacjami Leszka Biolika urzekało już przy pierwszym zetknięciu. Klimatu dopełniają wizualizacje i grafiki Matyldy Damięckiej.

-----------------------------------------

We wrześniu mija 85. rocznica urodzin Leonarda Cohena. To doskonały moment by jeszcze raz spotkać się z jego muzyką i przebojami taki jak: „In My Secret Life”, „Suzanne” czy „Dance Me To The End Of Love” w niezwykłym towarzystwie kobiet, gwiazd polskiej sceny muzycznej.

-----------------------------------------

Wystąpią:
Matylda Damięcka
Natalia Kukulska
Anita Lipnicka
Grażyna Łobaszewska
Julia Pietrucha
Barbara Wrońska
Daria Zawiałow

Zapraszamy

-----------------------------------------