• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

Oświadczenie dotyczące awarii elektrycznej.

Oświadczenie dotyczące awarii elektrycznej.

Szanowni Państwo, Drodzy Kibice.
W związku z sytuacja, jaka miała miejsce w dniu 14.10. w trakcie meczu Stoczni Szczecin, pragniemy wyrazić głębokie ubolewanie, że siatkarskie święto, które miało być Państwa i naszym udziałem zamieniło się w trzygodzinną przymusową przerwę.

Przyczyną awarii okazał się przepalony szynoprzewód, który odciął zasilanie jednego z obwodów oświetlenia meczowego. Wiedzę tę uzyskaliśmy dopiero 15.10.2018 w godzinach porannych w wyniku inspekcji, która trwała nieprzerwanie od feralnego wieczora. Pragniemy jednak wyraźnie zaznaczyć, że próby przywrócenia prawidłowego oświetlenia, umożliwiającego rozegranie meczu zgodnie z przepisami i wymogami telewizyjnymi przez serwis techniczny hali wraz z nieocenionymi pracownikami pogotowia energetycznego trwały przez trzy godziny, ale usterka okazała być się jednak nie do usunięcia w dniu wczorajszym, co zaskutkowało odwołaniem imprezy.
Nie pozostaje nam nic innego jak przeprosić Państwa, Kibiców i obydwa Kluby za zaistniała sytuację. 
Nie będziemy zrzucali winy na złośliwość przedmiotów martwych, uznając to za zbyt proste. Zweryfikujemy swoje wewnętrzne procedury, by mieć pewność, że wszystko zostało zrobione jak należy, czy o wszystkim pomyśleliśmy i czy służby techniczne pracowały ze standardami, które są dla nas najważniejsze. Jeśli w wyniku przeprowadzonych analiz okaże się, że coś mogliśmy zrobić lepiej, gwarantujemy, że wprowadzimy to w życie.
Informujemy, że tak samo jak klub Stocznia Szczecin czekamy na decyzję Polskiej Ligi Siatkówki w kwestii terminu rozegrania pojedynku z Treflem Gdańsk. Gwarantujemy jednak już teraz - w porozumieniu z KPS Stocznia Szczecin - że wszystkie nabyte na niedzielny mecz bilety są automatycznie ważne także w nowym terminie. Tych jednak, którzy z jakiś przyczyn chcieliby uzyskać zwrot pieniędzy za bilety, zapraszamy do kas Netto Arena, gdzie można tego zwrotu dokonać. Osoby, które nabyły bilet przez internet proszone są o napisanie maila do bileterii, w której zakupiły bilet z prośbą o zwrot pieniędzy. Bileria tym osobom zwróci pieniądze na podany numer konta bankowego.
Kasy biletowe Netto Arena czynne są:
- poniedziałek, wtorek, czwartek od godziny 09:00 do 16:00
- środa, piątek od godziny 11:00 do 18:00

W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować za pełen profesjonalizm i zaangażowanie:
Zarządzającym klubem KPS Stocznia Szczecin
Pracownikom Enea S.A.
Służbom porządkowym - Biuro Ochrony FORT
Prowadzącym mecz – duetu kulaga-magiera.pl Oprawa Imprez Sportowych, Animacja Publiczności