• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

Szczecin Tattoo Convention już we wrześniu!

Szczecin Tattoo Convention już we wrześniu!

Przed nami kolejna edycja największego spotkania miłośników sztuki tatuażu na Pomorzu Zachodnim.

Tym razem odwiedzi nas 200 artystów z Polski i świata, których prace będziecie mogli podziwiać. Po raz pierwszy w Polsce wystąpi jeden z najbardziej znanych w Europie hardcorowych zespołów performance Circle of Horrors. Na ich popisy nie każdy będzie mógł spokojnie patrzeć, lecz z pewnością długo ich nie zapomni. Sceną zawładną stand uperzy z grupy Btohells, którzy poprowadzą tegoroczny konwent. Alternatywni modele pokażą swój cosplayowy pokaz mody, o muzykę zadbają DJ na żywo i dwie rockowe kapele. Pomiędzy zwiedzającymi przechadzać się będą modele tatuażu. Nie zapomnimy też o najmłodszych, którym tradycyjnie pozwolimy poczuć się jak tatuatorzy i spróbować swoich sił na skórce od banana. Ci nieco starsi będą mogli cofnąć się w czasie w strefie klasycznych flipperów z lat 90tych.

Dużo dziać się będzie również przed halą - mistrzowie dwóch kółek pokażą akrobacje na motorach, food tracki dodadzą Wam sił do zabawy, będzie też czym ugasić pragnienie.

Tradycyjnie imprezie towarzyszyć będą 2 wydarzenia towarzyszące Before i After Szczecin Tattoo Convention.

Nie pozwólcie by zabrakło Was na wydarzeniu, o którym mówią wszyscy!
Na bieżąco aktualizowana lista wystawców oraz szczegółowy program Szczecin Tattoo Convention jest dostępny na stronie www.szczecintattooconvention.pl


Impreza w godzinach:
8.09.2018: 11:00 - 21:00
9.09.2018: 11:00 - 20:00

Bilety:
40,00 zł - bilet 2-dniowy - przedsprzedaż do 7.09.2018
50,00 zł - bilet 2-dniowy - w dniu wydarzenia

25,00 zł - bilet 1-dniowy - przedsprzedaż do 7.09.2017
30,00 zł - bilet 1-dniowy - w dniu wydarzenia

200,00 zł - bilet VIP dwudniowy - w pakiecie pamiątkowa koszulka i wstęp do strefy VIP

Dzieci do lat 12 mają bezpłatne wejście na konwencję o ile przebywają pod opieką pełnoletniego opiekuna posiadającego bilet a ich wiek zostanie udokumentowany.

Bilety: Tutaj