• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

Ustalono datę meczu Stoczni Szczecin z Treflem Gdańsk

Ustalono datę meczu  Stoczni Szczecin z Treflem Gdańsk

Niedzielne spotkanie, które z powodu awarii prądu zostało przerwane przy stanie 5:5 w pierwszym secie, będzie powtórzone. Siatkarze Trefla Gdańsk ponownie przyjadą do szczecińskiej Netto Areny, by zmierzyć się z miejscową Stocznią. Nastąpi to w czwartek, 29 listopada.

Natychmiast po decyzji o powtórzeniu meczu pierwszej kolejki oba kluby zaczęły rozmowy na temat ustalenia terminu rozegrania zaległego spotkania. Porozumienie udało się osiągnąć bardzo szybko, dzięki czemu już teraz możemy informować o nowej dacie pojedynku.

Na tę chwilę wiemy, że Stocznia i Trefl ponownie spotkają się w stolicy Pomorza Zachodniego w czwartek, 29 listopada. Godzina rozpoczęcia meczu jest powiązana z możliwościami transmisji telewizyjnej i gdy tylko zostanie ustalona, natychmiast o tym fakcie poinformujemy.

Przypominamy też, że wszystkie bilety z 14 października będą ważne także 29 listopada. Jeśli ktoś zdecyduje się jednak na zwrot wejściówki, to naturalnie odzyska pieniądze, które przeznaczył wcześniej na jej kupno.

Informacje o procedurze zwrotu biletów znajdują się tutaj – http://www.kpsstocznia.pl/informacje-dla-kibicow/

Dziękujemy Treflowi Gdańsk za współpracę podczas ustalania nowego terminu oraz kibicom obu ekip za cierpliwość. Mamy nadzieję, że 29 listopada ponownie zobaczymy się na trybunach Netto Areny.