• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

WADF EUROPEAN DANCE CHAMPIONSHIP SZCZECIN 2018

WADF EUROPEAN DANCE CHAMPIONSHIP SZCZECIN 2018

Już 15-16-17 czerwca 2018 w Netto Arenie odbędzie się niezapomniane wydarzenie sportowo-kulturalne o wymiarze międzynarodowym. To właśnie tutaj w magicznej oprawie i profesjonalnej scenografii na trzech tanecznych parkietach rywalizować będą o tytuł Mistrza Europy najlepsze zespoły z całej Europy.

WADF EUROPEAN DANCE CHAMPIONSHIP SZCZECIN 2018 to wydarzenie dla chłopców i dziewcząt z całego świata, którzy kochają taniec tak bardzo jak My!!!

Nie może Was zabraknąć na tym wyjątkowym wydarzeniu, gdzie o nastrój, profesjonalizm, ale i o rodzinną atmosferę zadba Szkoła Tańca Astra z trzydziestoletnim doświadczeniem!

Rok rocznie turnieje organizowane przez Grupę Astra cieszą się coraz większą popularnością i stają się coraz bardziej widowiskowe. Organizowane przez Grupę Astra turnieje stały się wydarzeniami cenionymi i uwielbianymi przez szeroką publiczność

DLACZEGO WARTO PRZYJŚĆ? 

Mistrzostwa Europy to nie tylko zawody sportowe. European Dance Championship to kulturalne święto w Szczecinie.
Podczas imprez tancerze oraz publiczność przenoszą się do innego, bajkowego świata. Magiczna oprawa i dekoracje sal, profesjonalne nagłośnienie i klimatyczne oświetlenie sprawi, że poczujecie się wyjątkowo. 
Jesteśmy pewni, że podczas tanecznego maratonu w Szczecinie wzniosłych chwil i emocji na pewno nie zabraknie. Poczujcie pasję i miłość do tańca. 
FREEDOM TO DANCE!

GOSPODARZ MISTRZOSTW- SZKOŁA TAŃCA ASTRA

Na Mistrzostwa Europy zaprasza Cię szkoła tańca z trzydziestoletnimi tradycjami. Poprzez zaangażowanie i pracę wielu osób, stworzyli profesjonalną firmę opartą na przesłaniu polskiego prekursora tańca, profesora Wieczystego „Tańczyć może każdy”, które idealnie wpisuję się w misję WADF. 

Rodzinna atmosfera, tradycja, nowoczesność, profesjonalizm to ich największe atuty. Do ich astrowej rodziny należą tancerze tańca towarzyskiego i nowoczesnego. Tańczą w parach, duetach, zespołach i solo. Mają grupy dziecięce, młodzieżowe i seniorskie na wszystkich poziomach zaawansowania.

Zespół odpowiedzialny za organizację mistrzostw to ekipa ludzi zajmująca się tańcem od lat.

Na swoim koncie ma ponad kilkadziesiąt imprez o wymiarze  sportowym, edukacyjnym i kulturalnym. Niektóre z nich odbywają się w klimacie kameralnych koncertów i warsztatów tanecznych, inne mają zasięg ogólnopolski i międzynarodowy, jak ich cykliczny festiwal o randze międzynarodowej pod nazwą „Euro- Dance Festival ”.

Kochasz taniec tak bardzo jak my? Nie może Cię zabraknąć w Szczecinie! Zostań naszym tanecznym przyjacielem. Czekamy na Ciebie!

PROGRAM GODZINOWY:
 Piątek (15.06) - 09:00 - 20:00
Sobota (16.06) - 09:00 - 21:00 ( Gala Wieczorowa 18:30 - 21:00)
Niedziela (17.06) - 09:00 - 20:00

Bilety na Mistrzostwa Europy WADF, będą do nabycia w dniu imprezy w kasie Netto Arena

CENY BILETÓW

1 dzień - 40 zł/os.
2 dni - 70 zł/os.
3 dni - 80 zł/os.