• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

BRIAN TRACY w Arenie Szczecin! Bilety w sprzedaży!

 BRIAN TRACY w Arenie Szczecin! Bilety w sprzedaży!

O KONGRESIE
Jeśli wprowadzisz te techniki do Twojego codziennego życia, zyskasz poczucie szczęścia,zdrowia i pewności siebie. Poznasz wspaniałe uczucie mocy, celu i samodzielnegokierowania własnym życiem. Twoja postawa stanie się bardziej pozytywna i skupiona. Zyskasz umiejętność osiągania założonych celów. Nauczysz się postępować z ważnymi dla Ciebie ludźmi. Osiągniesz sukces zawodowy i poczujesz się naprawdę spełnionym człowiekiem. Dobrze wyznaczone cele są podstawą wysokiego poczucia własnej wartości, szacunku do siebie i dumy. U każdego z nas występuje mechanizm porażki i sukcesu. Mechanizmem porażki jest strefa komfortu - naturalna tendencja do poruszania się po linii najmniejszego oporu. Mechanizm sukcesu natomiast wyznaczany jest przez cel. Kiedy tylko wyznaczysz sobie jasny cel, wyłączysz mechanizm porażki. W czasie tego kongresu nauczysz się jak: 
• Wyznaczać jasne cele i układać plan ich realizacji 
• Wyjść poza strefę komfortu, aby osiągać coraz to lepsze rezultaty 
• Budować jasną komunikację w biznesie ukierunkowaną na cel 
• Kreować sprecyzowaną wizję siebie zarówno w relacjach zawodowych, jak i prywatnych 
• Przyjmować pełnej odpowiedzialności za swoje działania 
• Wypracować MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ 
Kongres to również doskonała okazja do networkingu. Weźmie w nim udział ponad1000 uczestników: przedsiębiorców oraz przedstawicieli firm i korporacji - skorzystaj zatem z możliwości nowych wartościowych kontaktów biznesowych!
Pozwól sobie na to, by osiągnąć: maksimum w Twoim biznesie maksimum w sprzedaży maksimum w negocjacjach maksimum w komunikacji maksimum w życiu prywatnym

O WARSZTATACH
W czasie ponad trzy godzinnych warsztatów Brian Tracy przedstawi swój autorski program „Zarządzanie przez cele”. Dzięki poznaniu tych kluczowych narzędzi staniesz się bardziej skuteczny i produktywny w osobistym oraz zawodowym osiąganiu celów niż kiedykolwiek wcześniej. Warsztaty te pomogą Ci odnaleźć Twoje największe atuty i uczynić z nich Twoją wizytówkę w biznesie!
Dowiesz się jak znaleźć najbardziej wartościowe aktywa Poznasz 7 sekretów efektywnego zarządzania przez cele Nauczysz się jak skutecznie wypełniać 7 głównych obowiązków przywódcy Poznasz 7 sposobów na poprawę wydajności swojego zespołu Zapoznasz się z 7 kluczami do uporządkowania Twoich priorytetów.

BILETY DO NABYCIA: 
- kasa biletowa Arena Szczecin 
- TUTAJ