• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert - zmiana terminu.

Harry Potter  i Komnata Tajemnic in Concert - zmiana terminu.

Z przykrością informujemy, że planowany na 16 października 2017 r. pokaz Harry Potter 
i Komnata Tajemnic in Concert zostaje przesunięty na inny termin.

W związku z problemami technicznymi i logistycznymi pokaz Harry Potter in Concert zaplanowany na 16 października 2017 roku w Arenie Szczecin zostaje przesunięty na inny termin. Organizatorzy bardzo przepraszają wszystkie osoby, które już zakupiły bilety, jak i te, które dopiero planowały to zrobić, za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją. Nowy termin wydarzenia zostanie wkrótce podany.

Każda osoba, która zakupiła bilet będzie mogła: 
1. Zwrócić bilet w miejscu jego zakupu tzn:
- bilety zakupione w kasach Arena Szczecin -> Zwrócić w kasach Arena Szczecin, bądź odesłać pocztą do Kasy Arena Szczecin.
- bilety zakupione przez stronę www.eventim.pl należy odesłać wraz z paragonem fiskalnym oraz wypełnionym formularzem zwrotu dostępnym na stronie www.eventim.pl z dopiskiem "ZWROT" na adres:
EVENTIM Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 25
00-508 Warszawa
Oświadczenie dla osób nieposiadających paragonu fiskalnego dostępne jest na stronie eventim.pl.
Pieniądze zostaną zwrócone najpóźniej do 14 dni od daty odebrania przesyłki przez Eventim.

- Osoby, które dokonały zakupu biletu w punktach stacjonarnych, mogą zwrócić bilet za okazaniem paragonu fiskalnego w tychże punktach.

2. Do 2 października można wymienić bilet zakupiony przez stronę www.eventim.pl na bilet upoważniający do wzięcia udziału w koncercie organizowanym w październiku 2017 roku 
w którymś z innych miast: 17.10 Hala Stulecia Wrocław; 18.10 Hala Torwar Warszawa;19.10 Arena Poznań; 21.10 Tauron Arena Kraków.
W tym celu do dnia 2.10 należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta Eventim info@eventim.pl z deklaracją wymiany oraz informacją na temat koncertu na który chcą Państwo wymienić bilet.
Po 2 października wymiana biletów nie będzie możliwa.
Organizator prosi o dokonanie zwrotu zakupionych biletów do dnia 1 marca 2018 r.