• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

Targi HOME ARENA

Zapraszamy na 30 edycji Targów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz, która odbędzie się 30 września - 01 październik 2017 roku w Arenie Szczecin.

Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz to największe wydarzenie branży nieruchomości w województwie zachodniopomorskim, które niezmiennie pozostaje najlepszym sposobem na korzystne znalezienie mieszkania, domu lub działki.
W jednym miejscu i czasie można zapoznać się z pełną ofertą rynku, sprawdzić zdolność kredytową, zapoznać się ze szczegółami procesu kredytowego oraz podpisać umowę rezerwacyjną. Tu zaprezentują się przedstawiciele gmin, inwestorzy, deweloperzy, biura nieruchomości, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe oraz szeroko pojęta branża wyposażenia wnętrz.
Podczas 2 dni targów będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami i wzornictwem, inspirującymi rozwiązaniami aranżacyjnymi oraz nowatorskimi elementami wyposażenia wnętrz. Dodatkowo podczas targów można wziąć udział w pokazach oraz posłuchać porad specjalistów z zakresu designu, wyposażenia i aranżacji wnętrz.

Wstęp: BEZPŁATYNY 
Parking: BEZPŁATNY 
Godziny: 10:00 - 17:00