• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

Beauty Trends

Druga edycja targów Beauty Trends 2019 odbędzie się w dniach 16-17.02.2019 w Szczecinie. Targi kierowane są do wszystkich miłośnikach branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Targi BEAUTY TRENDS 2019 to idealna okazja do pogłębienia swojej wiedzy nie tylko w zakresie przeprowadzanych zbiegów, ale także podwyższenia standardów obsługi klienta, czy promocji marki. Targi skierowane są przede wszystkim do klientów branżowych a także do klientów indywidualnych.

Targi Beauty Trends 2019 odbędą się w Hali Netto Arena przy ul. Szafera w Szczecinie! Wśród wystawców znajdą się między innymi marki: Victoria Vynn, Akademia Semilac, Manufaktura Lawenda, Yasumi, Sun Flower czy Barber Gentleman, który współtworzy strefę MEN ZONE.

Pierwszym gościem specjalnym, którego przedstawiliśmy jest JAGA HUPAŁO - artystka włosów, stylistka i projektantka. Swoją pracą nadaje nowy kształt rzeczywistości, w widoczny sposób pozwalając ujawnić się osobowości tych, którzy do niej przychodzą. W nich poszukuje inspiracji, wydobywając ich charakter, podkreślając naturalne piękno, przywracając spokój i optymizm.

Już niebawem ujawnimy kolejnego gościa specjalnego! 

Dbamy o to żeby targi, poza częścią wystawową, stały na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Na naszych gości czekają różnego rodzaju szkolenia i warsztaty prowadzone przez uznanych branżowych specjalistów. Dwie sale konferencyjne, zamienią się w czasie targów w kopalnię wiedzy kosmetycznej i fryzjerskiej.

Więcej informacji: http://beauty-trends.pl

Bilety na: https://bilety.fm/pl/inne/3347-bilety-na-beauty-trends-2019-dwudniowy-16-17-lutego-2018-w-szczecinie.html