• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

Targi Nieruchomości / Targi Minerałów / WIELKA SZAMA

TARGI NIERUCHOMOŚCI / HOME ARENA 
23 - 24 marca 2019
GODZ. 10:00 - 17:00 

Targi Nieruchomości, Budowlane i Wyposażenia Wnętrz - HOME ARENA 2019,
odbędą się 23-24 marca 2019 roku w hali widowiskowo sportowej Netto Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie
w godzinach 10:00-17:00.
Wstęp na tragi jest bezpłatny!
Opłata za parking wynosi 5 zł za samochód i jest pobierana przez Operatora Hali - a nie przez Organizatora Targów.


Targi to największa prezentacja oferty zachodniopomorskiego rynku nieruchomości skierowana do osób poszukujących mieszkań, domów, inspiracji budowlanych, nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budową oraz wyposażenia wnętrz.
Tradycyjnie z okazji targów wystawcy przygotowali specjalne oferty i promocje dla nowych klientów.
Na targach zaprezentują się deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe i pośrednicy nieruchomości z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości z rynku wtórnego oraz firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych. Nie zabraknie również ofert kredytów, ofert urządzenia wnętrz i wyposażenia kuchni oraz usług projektowania. Gości odwiedzający targi w podjęciu decyzji i załatwieniu formalności wspomagać będą eksperci nieruchomości i finansów, radca prawni, rzeczoznawcy majątkowi i architekci.
Targi dają również okazją do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów w zakresie mieszkalnictwa. Będzie też okazja do bezpłatnego zaoferowania własnej oferty mieszkaniowej na specjalnych tablicach ogłoszeniowych.


Nie zabraknie cieszących się wielką popularnością warsztatów:
- renowacji mebli,
- tkactwa,
- szycia.
Okazją będzie możliwość udziału w bezpłatnych szkoleniach:
- Budowa domów Pasywnych,
- Fotowoltaika,
- Wykorzystanie dotacji unijnych,
- Prezentacja aplikacji do projektowania domów koordynującej branże i inwestorów.


Jak zawsze pamiętamy o odwiedzających targi rodziców z dziećmi. Dla nich przygotowaliśmy
STREFY DOBREJ ZABAWY.
- Mały Projektant - warsztat prowadzony w formie otwartej, dzieci będą mogły zaprojektować na kartach całą powierzchnię wymarzonego przez nich domu.
- Kolorowy Dom i Okolica- konstruowanie kolorowych styropianowych makiet
- Zabawy Manualne- budowanie domów z klocków
- Zabawy Sportowe – zabawy sportowe prowadzone przez trenerów KanGO! Tenisowe Maluszki oraz Smart Tennis przy użyciu sprzętu tenisowego używanego na zajęciach: rzuty
do celu, zabawa z chustą klanza.
- Magiczny Zamek – zabawy dla najmłodszych na dmuchanym zamku.
Poza tym nie zabraknie energicznych animacji ruchowych, twórczej zabawy z kredkami.
MAŁY INŻYNIER zaprasza wszystkich młodych naukowców do wspólnego eksperymentowania! Nie straszne nam kolby, probówki i pipety, gdy wkroczymy do wspaniałego laboratorium Małego Inżyniera!
Czy naukowiec może zostać detektywem? Ależ oczywiście! Przygotujemy zaszyfrowane wiadomości, sprawdzimy czy można pisać prądem i zrobimy wspinającego się detektywa!
Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalny kącik!
Znajdziesz tu m.in. kolorowanki dla prawdziwych detektywów oraz matę z klockami.

15. WYSTAWA I GIEŁDA MINERAŁÓW I WYBORÓW JUBILERSKICH 
23 - 24 marca 2019
GODZ. 10:00 - 17:00 
MIEJSCE: SALA TRENINGOWA / NETTO ARENA 

W trakcie imprezy będzie można nauczyć się rozpoznawać minerały oraz sprawdzić autentyczność kamieni w swojej biżuterii. Nie zabraknie również stoisk, gdzie można kupić oryginalne prezenty, m.in. bursztyny, korale, perły, kamienie szlachetne, motyle, muszle, drzewka szczęścia czy meteoryty.

WIELKA SZAMA

Wielka Szama w Zachodniopomorskim! Już w marcu odbędzie się największy zlot food trucków w regionie.

23-24 marca 2019
GODZ. 12:00 DO 20:00
NETTO ARENA 

Wszyscy sympatycy food trucków, wielbiciele oryginalnej kuchni i dobrej zabawy pod chmurką powinni zarezerwować sobie w kalendarzu pierwszy wiosenny weekend. W tych dniach rusza największy i najsmaczniejszy zlot foodtrucków w Zachodniopomorskim: Wielka Szama na Arenie w Szczecinie.

Wielka Szama to już dziewiąta edycja Festiwalu Smaków Food Trucków, który wypracował sobie stałe miejsce na kulinarnej mapie Szczecina i co roku gromadzi tłumy gości szukających nowych i klasycznych smaków.

Wielka Szama będzie naprawdę wielka– w imprezie weźmie udział blisko 50 foodtrucków z całej Polski. To największy zlot food trucków w regionie. Najlepsze, najchętniej wybierane przez klientów, serwujące najsmaczniejsze dania – dokładnie takie restauracje na kółkach zagoszczą przy Netto Arenie 23 i 24 marca.

Odwiedzający Festiwal będą mogli posmakować egzotycznej kuchni azjatyckiej, bliskowschodniej, meksykańskiej, będą specjały z Holandii, Belgii, Francji i Ameryki. Na Wielkiej Szamie na pewno nie zabraknie klasyki street foodu: frytek, zapiekanek, hot-dogów czy idealnie wysmażonych burgerów. Na koneserów czekają również takie dania, jak: pastrami, pierożki na parze, holenderski kapsalon, węgierskie langosze, burrito, pad thai, bao, krewetki i dużo więcej.

Wielka Szama to nie tylko wielki wybór dobrego jedzenia. To również doskonała okazja do spędzenia miło i aktywnie czasu z rodziną i bliskimi.

Dla odwiedzających Festiwal przygotowaliśmy moc atrakcji. Chętni będą mogli wziąć udział w wielkiej loterii z nagrodami, zmierzyć siły w grach terenowych lub zawodach kulinarnych. A ci, którzy po jedzeniu jedyne o czym marzą to błogi relaks – znajdą go przy muzyce w strefie chill-outu. Najmłodsi uczestnicy będą w tym czasie bawić się w specjalnej strefie gier i zabaw z animatorem. A to nie wszystko! Niedługo zdradzimy więcej.

Zapraszamy na Wielką Szamę na Arenie 23-24 marca. Zlot food trucków potrwa od godz. 12 do 20, w sobotę i niedzielę. Wstęp bezpłatny.

 

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia:

www.facebook.com/events/2300327236959699/

 

Partnerzy:

Netto Arena

Browar Amber

Partnerzy medialni:

Hot Magazine Szczecin

wSzczecinie.pl

Radio Szczecin

Kurier Szczeciński

Kuchnia Plus