• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

SWAP PARTY

Szukasz ubraniowej perełki? Znudziły Ci się Twoje ubrania, a są w dobrym stanie? Masz w szafie rzeczy, które były nieudanym zakupem albo nietrafionym prezentem?

Jeśli choć raz odpowiedziałaś TAK, to serdecznie zapraszamy do udziału w dziesiątej edycji modowego wydarzenia SWAP PARTY, które odbędzie się 8 grudnia 2018 r. (sobota) w Arenie Szczecin w godzinach 16.00-19.00.

Co to jest SWAP PARTY?

Swap Party to pomysł na spotkanie kobiet (panowie też są mile widziani), które jak na targu będą oddawały ubrania za niewielką opłatą lub wymieniały je między sobą bezgotówkowo. Warunkiem udziału jest zabranie ze sobą maksymalnie 50 sztuk odzieży w idealnym lub bardzo dobrym stanie. Trzydzieści pierwszych uczestniczek będzie miało do dyspozycji stojak i wieszaki w celu prezentacji swoich rzeczy. Pozostali uczestnicy powinni przynieść ze sobą swój stojak i wieszaki. Decyduje kolejność kupienia biletu.

Oprócz charakteru modowego impreza ma też wydźwięk ekologiczny. Wydarzenie łączy w sobie ekologiczną ideę sharingu czyli wymiany nieużywanych już ubrań zamiast kupowania nowych oraz ideę zerowaste - ograniczania produkowania śmieci w gospodarstwach domowych. SWAP PARTY wpisuje się też w modny trend Vintage czyli noszenia stylowych, często markowych ubrań z poprzednich epok.

Oddajmy swoje niepotrzebne ubrania na SWAP PARTY w Netto Arenie! Odświeżmy swój jesienny look! Przygotujmy się na nadchodzącą zimę.

Data: 8 grudnia 2018 r
Godzina: 1
6.00-19.00
Miejsce: Netto Arena, Hol główny
Charakter imprezy: modowy, ekologiczny, lokalny,
Bilety: 10 zł wystawcy, odwiedzający wchodzą bezpłatnie