• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

Ice Rocket

Ice Rocket to zabawna i wymagająca impreza łyżwiarska przeznaczona dla WSZYSTKICH łyżwiarzy w wieku do lat 15 (2004). Aby Twoje dziecko mogło wziąć w nim udział, musisz się zarejestrować klikając tutaj link: https://www.eventbrite.co.uk/e/ice-rocket-obstacle-course-race-on-ice-registration-55152703220?aff=efbevent&fbclid=IwAR1gpNkEn3W25mbwizh8B6UMzaM6UtPCOQmWfyNoJ50oBOz1S4SzymtU9tlM

ICE ROCKET to wyścig typu "ice cross" polegający na poruszaniu się przez tor przeszkód na lodowisku. Dzieci skaczą, przeciągają się, robią wślizgi i uniki lub nurkują poprzez różnorodne przeszkody rozłożone na całej trasie.
Jest to odmiana najbardziej prestiżowych zawodów w tej dyscyplinie sportu, cyklu "Red Bull Crashed Ice", która ma rangę Mistrzostw Świata. Impreza odbędzie się na Lodowisku Netto Arena 24 lutego 2019 w godzinach 9:00-13:45. Dzieci będą ścigać się po trzech zawodników w serii; te z najlepszymi wynikami przejdą do kolejnych etapów, aż do osiągnięcia finału. Kategorie wiekowe to U6, U8U, U10, U12U i U14. Zawody mają na celu przede wszystkich wywołać UŚMIECH na twarzach dzieci, podczas gdy one będę starały się dać z siebie wszystko. Wszyscy uczestnicy otrzymają upominek na koniec imprezy. Dla zwycięzców w każdej kategorii wiekowej przewidziane są nagrody!

Uwaga! W konkursie dziecko bierze udział we WŁASNYCH łyżwach.