• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

SWAP PARTY

Szukasz ubraniowej perełki? Znudziły Ci się Twoje ubrania, a są w dobrym stanie? Masz w szafie rzeczy, które były nietrafionym zakupem albo prezentem? Masz za dużo ubrań w szafie i po prostu chcesz się ich pozbyć w związku z wiosennymi porządkami?
 
Jeśli choć raz odpowiedziałaś TAK, to serdecznie zapraszamy do udziału w jedenastej edycji modowego wydarzenia SWAP PARTY, które odbędzie się 27 kwietnia 2019 r. w Netto Arenie  w godzinach 11.00-14.00.
 
Co to jest SWAP PARTY?
Swap Party jest pomysłem na spotkanie kobiet (panowie też są mile widziani), które będą wymieniały między sobą bezgotówkowo ubrania lub oddadzą je za symboliczną opłatą. Warunkiem udziału jest zabranie ze sobą maksymalnie 50 sztuk odzieży w idealnym lub bardzo dobrym stanie. 30 pierwszych uczestniczek będzie miało do dyspozycji stojak i wieszaki w celu prezentacji swoich rzeczy. Decyduje  kolejność kupienia biletu w internetowym systemie biletowym.
 
Oprócz charakteru modowego impreza ma też wydźwięk ekologiczny. Wydarzenie łączy w sobie ekologiczną ideę sharingu czyli wymiany nieużywanych już ubrań zamiast kupowania nowych oraz ideę zerowaste - ograniczania produkowania śmieci w gospodarstwach domowych. SWAP PARTY wpisuje się też w modny trend Vintage czyli noszenia stylowych, często markowych ubrań z poprzednich epok.
 
Wymieńmy się ubraniami na SWAP PARTY w Netto Arenie już 27 kwietnia! Odświeżmy swój look na wiosnę!

Bilety: 
Wystawcy - 10,00 zł

Odwiedzający - wstęp darmowy