• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

4.Targi Ślubne

4.Targi Ślubne

17.11.2019


✅ setki wystawców i spotkań w jeden dzień zamiast umawiania się i ustalania terminów
✅ rozmowy, pokazy i prelekcje bez żmudnego szukania informacji
✅ wszystkie rabaty weselne w jednym miejscu zamiast polowania na okazje


-------------------------------------------
Jeden dzień i mnóstwo możliwości - branży ślubno-weselnej. Tragi zapewniają w jednym miejscu dostęp do sprawdzonych ofert ślubnych oraz godnych zaufania Usługodawców


i Sprzedawców. Naszym celem jest stworzenie największej imprezy branży ślubnej w regionie. Od wielu lat organizujemy profesjonalne imprezy targowe, która zachowując swój regionalny charakter i na stałe wpisują się jako największe wydarzenia swoich branż.

Nasza Impreza jest przeciwieństwem Internetu, w którym łatwo można się zgubić w gąszczu niepewnych i nie aktualnych ofert. U nas osobiście można sprawdzić wszystkie oferty – zobaczyć, posłuchać, dotknąć, powąchać i zasmakować, a więc skorzystać ze wszystkich zmysłów i dokonać odpowiedniego wyboru.

Wystawcy pokazują aktualne trendy i mody dominujące w branży. Sercem imprezy jest Scena, na której w czasie trwania Targów odbędą się widowiskowe pokazy mody ślubnej i bielizny, niepowtarzalne występy gwiazd, profesjonalnych zespołów wokalnych i muzycznych oraz prezentacje możliwości mistrzów tanecznych.

Tradycją naszą jest stworzenie specjalnych ofert targowych znacznie korzystniejszych dla odwiedzających targi ważnych tylko podczas trwania wydarzenia.

-------------------------------------------
W programie przewidujemy:
prezentacja muzyczna,
bloki konkursowe,
pokaz bielizny,
pokaz tańca,
pokaz mody ślubnej,
spotkanie z Gościem Specjalnym,
pokaz barmańskie,
prezentacji scenariuszy nowatorskich ślubów,
i wiele innych atrakcji…
Na targach przewidujemy około 6 000 zwiedzających i około 170 wystawców.