• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert

Visual Concert

27.10.2019

Visual Concert: Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata to niezwykłe, multimedialno-muzyczne show, które na początku 2019 roku odwiedziło już kilka polskich miast, wypełniając po brzegi areny wPoznaniu,Gdyni i Wrocławiu.

-----------------------------------

Visual Concert powróci jesienią, by zaprezentowaćswój fenomen z jeszcze większym rozmachem!Nowe wizualizacje, jeszcze większa orkiestra, chór i doskonali wokaliści oraz innowacyjne efekty zagoszczą na estradach również innych miast w Polsce.

Podczas Visual Concert usłyszycie zarównoznane i lubiane ścieżki dźwiękowe z FILMÓW(m.in Gladiator, Avatar, Piraci z Karaibów, James Bond, Marzyciel, Transformers, Władca Pierścieni) jak i energetyczne, EPICKIE brzmienia gatunku „trailermusic” (znanej na całym świecie wytwórni TwoSteps From Hell).

--------------------------------------------------------

Obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie obejrzycie na olbrzymim, kinowo – panoramicznym ekranie LEDnajnowszej generacji.

--------------------------------------------------------

Na scenie, pod dyrekcją Adama Domuratawystąpi80-osobowa orkiestra symfoniczna Co Operate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska). Wraz z solistami, zabiorą Was w muzyczną podróż po najbardziej niezwykłychi spektakularnychmiejscach na naszej Ziemi!Wspólnie odwiedzimy urocze hawajskie plaże, powalające 7 Cudów Świata, niezwykłe Parki Narodowe, prastare lasy tropikalne, monumentalne ośnieżone szczyty górskie iimponujące miejskie dżungle z całegoŚwiata.

------------------------------------------------------

Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła Świata. Poczuj się jak w kinie, posłuchaj na żywo najpiękniejszej muzyki filmowej oraz energetyzującej muzyki epickiej. Zobacz najbardziej niezwykłemiejscaŚwiata na dużym, panoramicznym ekranie.