• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

Kontakt

NETTO ARENA

Sprzedaż biletów, informacje
Filip Miazek 
filip.miazek@arenaszczecin.pl
Tel.: 609 485 965 

Sprzedaż biletów dla grup zorganizowanych
Beata Zaręba
beata.zareba@szczecinarena.pl
Tel.: 535 056 601

Obsluga systemu sprzedaży biletów, Multimedia, Dźwięk
Tomek Lipiński
tomasz.lipinski@szczecinarena.pl
Tel.: 884 882 847

Administracja  
biuro@arenaszczecin.pl
Tel.:503 145 513
ul. Władysława Szafera 3/5/7
71-245 Szczecin

Organizacja imprez sportowych
Michał Piersiński
piersinski@arenaszczecin.pl

Marketing, Targi, Biznes, Eventy firmowe, Imprezy plenerowe
Marcin Cichocki
marcin.cichocki@arenaszczecin.pl
Tel.: 510 072 966

Koncerty, festiwale
Robert Depczyński
robert.depczynski@arenaszczecin.pl
Tel.: 885 777 722

Konferencje, Kongresy, Półkolonie
Marta Arent 
arent@arenaszczecin.pl
Tel.: 508 715 710

Reklamacje
Filip Miazek
filip.miazek@arenaszczecin.pl

Lodowisko 
Karolina Chmielewska 
karolina.chmielewska@arenaszczecin.pl
Tel.:  609 485 965 

Eurofitness
szczecin@eurofitness.com
Tel.:  91 831 60 20  

Media, Partnerzy, Biznes 
Maciej Modranka 
maciej.modranka@arenaszczecin.pl
Tel.: 601 804 888

Półkolonie
Marta Arent
polkolonie@arenaszczecin.pl
Tel. 508 715 710

Media Społecznościowe, strona www, marketing internetowy
Piotr Żelachowski
firma@assegroup.com
Tel. 506 060 944

----------------------------------------

Operator Parkingu:

APCOA Parking Polska Sp. z o.o.
Rondo ONZ 1 (26 piętro),
00-124 Warszawa
+48 22 354 83 80

W sprawie abonamentów prosimy pisać na adres: arkadiusz.kiszczynski@apcoa.pl