• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

Turnusy

 

Półkolonie z Netto Areną trwają od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 16:30 przez 10 turnusów w następujących termiach:

 

Turnus I 24.06.-28.06.2019
Turnus II 1.07.- 5.07.2019
Turnus III 8.07.-12.07.2019
Turnus IV 15.07.-19.07.2019
Turnus V 22.07.-26.07.2019
Turnus VI 29.07.-02.08.2019
Turnus VII 05.08.-09.08.2019
Turnus VIII 12.08.-16.08.2019
Turnus IX 19.08.-23.08.2019
Turnus X 26.08.-30.08.2019

 

INFORMACJE I ZAPISY:

mail: polkolonie@arenaszczecin.pl
tel. + 48 609 485 798
Telefon czynny w godz. 09:00 do 16:30