• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

KS Stalpro Błyskawica

KS STALPRO BŁYSKAWICA

KS Stalpro Błyskawica gra w NETTO ARENIE

Siatkarskie tradycje w Szczecinie związane są z wielokrotnymi medalami Mistrzostw Polski zdobywanymi przez lokalne zespoły. Wydarzenia z końca 2018 roku związane z wycofaniem z rozgrywek PlusLigi zespołu KPS Stocznia, poskutkowały brakiem seniorskiej drużyny ze Szczecina, na wszystkich seniorskich szczeblach rozgrywkowych w Polsce. Z tego powodu prezesowi UKS Błyskawica - Edwardowi Wojneckiemu zaproponowano utworzenie III ligowego zespołu, który reprezentowałby nasze miasto.

Rozmowy z wychowankiem Błyskawicy, a obecnie prezesem firmy Stalpro - Jackiem Biegasiewiczem, zakończyły się sukcesem i doprowadzeniem do utworzenia nowego klubu: KS Stalpro Błyskawica Szczecin.

----------------------------------------------------

Założeniem naszego klubu jest zapewnienie młodym zawodnikom, rozpoczynającym swoją przygodę z siatkówką oraz kończącym wiek młodzieżowy kontynuacji kariery właśnie w Szczecinie. Zgodnie z tą myślą w naszym pierwszym sezonie trzon zespołu w postaci zawodników i trenerów stanowić będą byli zawodnicy UKS Błyskawicy Szczecin.

Razem z nimi chcemy tworzyć klub, który systematycznie będzie stawał się coraz bardziej znaczącym punktem na siatkarskiej mapie Polski, a szczecińskim kibicom pragniemy zapewnić wielkie emocje związane z występami naszego zespołu. Z wielkim optymizmem i aspiracjami patrzymy na nadchodzący sezon!

 

WAŻNE INFORMACJE  NA SEZON 2019 / 2020

Mecze odbywają się w Hali Treningowej (Wejście przez kawiarnię)

Wejścia nie sa biletowane, ale może wejść maksymalnie pierwszych 250 osób na mecz

----------------------------------------------------

Kalendarz meczy rozgrywanych w Netto Arena: Tutaj