• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

Eurofitness

EUROFITNESS

Pierwszy klub w Polsce założony przez sieć Eurofitness, która posiada 13 klubów głównie w Hiszpanii oraz Słowenii. Od ponad 25 lat sieć Eurofitness współtworzy rynek usług fitness oraz pomaga w osiąganiu zamierzonych celów w oparciu o współpracę z najlepszymi instruktorami.

Klub w Szczecinie został otwarty w lutym 2015 i oferuje możliwość korzystania z:

Bogato wyposażonej strefy cardio
20 urządzeń: bieżnie, maszyny eliptyczne, rowery poziome i pionowe oraz AMT – maszyna łączącą funkcje bieżni, maszyny eliptycznej i stepera
Strefy wolnych ciężarów
Strefy maszyn ze stosem (izotonicznych)
Studia do zajęć grupowych fitness

------------------------------------------------------------------

EUROFITNESS Szczecin - Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek – od 7.00 do 22.00
Sobota i Niedziela – od 9.00 do 19.00

EUROFITNESS Szczecin - Kontakt:

Tel.: 91 831 60 20, 511 469 083

Znajdź nas na Facebook lub odwiedź naszą stronę: www.eurofitness.szczecin.pl

------------------------------------------------------------------

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ĆWICZ ZA DARMO*

*Wypełnienie formularza równa się jednej wizycie bezpłatnej w klubie. Jest to możliwość zobaczenia klubu przed decyzją o kupnie karnetu.

------------------------------------------------------------------

EUROFITNESS Szczecin - Grafik

 

OPIS ZAJĘĆ W KLUBIE EUROFITNESS SZCZECIN

ABT - (brzuch, uda, pośladki) - trening modelujący dolne partie ciała, brzuch, pośladki i uda. Zajęcia składają się z rozgrzewki w prostym układzie choreograficznym i części ćwiczeń modelujących.

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI - zajęcia dla tych, którzy marzą o zgrabnej i jędrnej pupie. Wysmuklenie sylwetki, wzmocnienie mięśni, kształtowanie dolnych partii ciała, wyszczuplanie i redukcja cellulitu, to tylko niektóre z korzyści wynikające z tych zajęć.

BS – Rzeźbienie ciała - popularny trening ogólnorozwojowy i wzmacniający wszystkie grupy mięśniowe. Zajęcia z niewielkim obciążeniem w postaci hantli. Trening o średniej intensywności. Największym plusem tych ćwiczeń jest ich nieskomplikowana forma. Dzięki prostym ćwiczeniom trening ten dedykowany jest każdemu: niezależnie od kondycji fizycznej czy wieku.

PILATES – ćwiczenia prozdrowotne, wzmacniające przede wszystkim mięśnie głębokie brzucha, kręgosłupa i miednicy. Podczas zajęć wykorzystujemy również różnego rodzaju piłki gimnastyczne oraz taśmy w zależności od umiejętności ćwiczących. Ćwiczenia dla osób na różnych poziomach zaawansowania.

Step + EKSTRA BRZUCH - zajęcia przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na wyrzeźbieniu mięśni brzucha i talii. Pierwsza część złożona jest z prostej, ale dość intensywnej choreografii na stepie . Druga część poświęcona jest specjalistycznemu treningowi ukierunkowanemu na wzmocnienie i ukształtowanie mięśni brzucha. Czyli to czego wszyscy pragną ;)

SZTANGI - zajęcia przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Różne obciążenie pozwala na dostosowanie treningu do możliwości poszczególnych uczestników. Zajęcia łączą trening wydolnościowy i wzmacniający, dzięki czemu spalanie tkanki tłuszczowej kontynuowane jest nawet do 12 godzin po zakończonym treningu. Efektem jest wysportowana sylwetka, bez nadmiernego rozbudowania mięśni.

YOGA - to staroindyjski system pracy z ciałem, oddechem i umysłem. Prowadzi do osiągnięcia harmonii i wewnętrznej równowagi. Wpływa korzystnie na stan kręgosłupa oraz stawów. Poprawia samopoczucie i stan zdrowia poprzez redukcję stresu. Może być ćwiczony przez osoby z problemami w obrębie układu ruchu przy wcześniejszej konsultacji z prowadzącym.

ZDROWY KRĘGOSŁUP - trening profilaktyczny składający się z szeregu specjalistycznych ćwiczeń, które minimalizują skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych.

ZUMBA - to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Bardzo innowacyjny systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, atrakcyjne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy.

TRENING OBWODOWY- zajęcia na stacjach podnoszące wydolność, poprawiające siłę nóg oraz wytrzymałość, wzmacniające kręgosłup i stawy pod intensywny wysiłek. Ćwiczenia mają na celu poprawę kondycji oraz wytrzymałości, również przeciwdziałają spadkowi formy osób aktywnych i biegających. W każdy pierwszy piątek miesiąca ćwiczymy z zawodowcami z Ruchowej Akademii Zdrowia.

POWER YOGA-zajęcia, na których wykorzystujemy płynne sekwencje ruchów związane z rytmem oddechowym. Ma za zadanie podnieść poziom odczuwalnej energii za pomocą dynamicznych pełnych siły i mocy elementów. Power Yoga pozwala na nowo oodkryć relacje z własnym ciałem i umysłem.

STREET WORKOUT-trening siłowy oparty o ćwiczenia z wykorzystaniem własnej masy ciała. Ćwiczenia pozytywnie wpływające na układ krwionośny oraz kształtujące mięśnie, równowagę, zwinność i koordynację.

 

RODZAJ KARNETU

1 M-C

2 M-CE

3 M-CE

OPEN*

125

-

315

PROSTY PRZELEW**

109

-

-

55+***

89

-

-

10 WEJŚĆ****

-

189

-

DLA RODZINY*****

180 (+50 kolejna osoba)

-

-

 

* Karnet OPEN - nielimitowana liczba wejść na zajęcia fitness i na siłownię

** Karnet PROSTY PRZELEW – nielimitowana liczba wejść na zajęcia fitness i na siłownię. Płatność przelewem.

*** Karnet 55+ - nielimitowana liczba wejść na zajęcia fitness i siłownię. Ograniczony czas przebywania w klubie - od 9 do 16.

**** Karnet 10 WEJŚĆ - ważny na okaziciela.

***** Karnet DLA RODZINY – karnet na miesiąc, nielimitowana liczba wejść na zajęcia fitness i na siłownię.